5 آبان 1394

نام دانشکده ارتباطات دانشگاه آزاد تغییر کرد

5 آبان 1394

سید وحید عقیلی رییس دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی و خبر دانشگاه آزاد اسلامی از تغییر نام این دانشکده خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع‌رسانی کانون فرهنگ و رسانه، عقیلی گفت: نام دانشکده علوم ارتباطات اجتماعی و خبر به " دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه" تغییر یافت.

او ادامه داد: از آنجا که این دانشکده رشته‌های جدیدی در حوزه ارتباطات و رسانه راه‌اندازی و تدوین کرده است و برنامه‌های توسعه کیفی را متناسب با اقدام دانشکده‌های هم عرض داخل و خارج دنبال می‌کند؛ ‌در همین راستا به پیشنهاد شورای آموزشی دانشکده و تصویب شورای گسترش دانشگاه نام دانشکده به «دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه» تغییر یافت.

رییس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه تاکید کرد: برای پیشبرد اهداف عالی دانشکده، همچون گذشته از همفکری، همدلی و همکاری تمامی اعضای هیات علمی، استادان و دانشجویان عزیز و فرهیخته استقبال می‌شود.

دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه مهرماه ۱۳۹۳ با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح شد و آغاز به کار کرد. این دانشکده هم اکنون در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشجو می‌پذیرد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)