28 مهر 1394

کیبورد آیفون را جایگزین کیبورد پیش‌فرض اندروید کنید

28 مهر 1394

آموزشکده توانا-کیبورد آیفون یکی از ساده‌ترین کیبورد‌ها برای تایپ کردن است؛ کیبوردی بسیار ساده و خوش قلق است برای چت کردن.

کاربران اندروید به‌جز استفاده از کیبورد پیش‌فرض طراحی شده برای دستگاه خود، امکان استفاده از کیبورد‌های دیگری را هم دارند. بسیاری از کاربران اندروید ترجیح می‌دهند از کیبورد‌های ساده برای چت‌ کردن استفاده کنند، این کاربران می‌توانند از کیبورد ساده یا "Classic Keyboard" که همان کیبورد اپل است در دستگاه اندرویدی خود استفاده کنند.

کیبورد کلاسیک، کیبورد ساده‌ای برای تایپ‌ کردن و دارای امکانات اولیه مناسبی برای تایپ کردن است. امکان تنظیم ویبره و صدا در هنگام تایپ کردن در این اپلیکیشن وجود دارد و همچنین امکان پیش‌بینی لغات در هنگام تایپ هم از دیگر ویژگی‌های این کیبورد است.

استفاده از کیبورد کلاسیک را به کاربران اندروید که به دنبال کیبوردی ساده با امکانات اولیه برای تایپ هستند توصیه می‌کنیم.

لینک دانلود رایگان ازگوگل‌پلی

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • اطلاع‌رسانی نخستین قربانی سرکوب جنبش اعتراضی در ایران

  14 دی 1396
  تاره ترین اطلاعیه گزارش‌گران بدون مرز آزادی در روز‌های گذشته موجی از اعتراض سراسر کشور را فرا گرفته است. جمهوری اسلامی ایران با بازداشت ده‌ها شهروند خبرنگار، محدود کردن دسترسی به اینترنت و به ویژه شبکه‌های اجتماعی راه سانسور اطلاع‌رسانی و سرکوب شهروند خبرنگاران را در پیش گرفته است. از آغاز موج تازه اعتراض‌های مردمی که نزدیک به شصت شهر ایران را در بر گرفته است. بنا بر منابع مختلف ایرانی بیش از هزار نفر بازداشت شده اند. با وجود تعهد رییس جمهور حسن روحانی از این میان در کارزارهای انتخاباتی، مبنی بر رعایت حقوق شهروندان و آزادی بیشتر، دولت بازداشت جمعی و (...)
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)