28 شهریور 1394

حزب کارگزاران صاحب نشریه می‌شود

28 شهریور 1394

مسئول روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی اعلام کرد: پیگیر مقدمات انتشار نشریه‌ای برای حزب کارگزاران هستیم و امیدواریم در آینده نزدیک این امر، عملی شود.

اکبر منتجبی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به وضعیت حزب کارگزاران در حال حاضر، عنوان کرد: جلسات شورای مرکزی حزب کارگزاران به صورت دو هفته یک‌بار برگزار می‌شود و کمیته‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی نیز جلسات خود را در کنار جلسات شورای مرکزی به صورت هفتگی برگزار می‌کنند.

وی ادامه داد: در کنار برگزاری جلسات کمیته‌های سه‌گانه‌ی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی که به بررسی تحولات و رخدادهای حوزه‌های خود پرداخته و مواضع حزب را در این خصوص تبیین می‌کنند؛ جلسات کمیته‌های تشکیلات، آموزش و... نیز با برگزاری جلسات خود، در جهت تحقق اهداف درون سازمانی حزب، فعالیت می‌کنند.

این روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب همچنین با بیان اینکه به دنبال در نظر گرفتن نشریه‌ای اختصاصی برای حزب کارگزاران هستیم، اظهار کرد: پیش از این، اخبار مربوط به حزب کارگزاران در ویژه‌نامه‌های دوهفته یک‌بارِ نشریه صدا و با نام «عصر جدید» منتشر می‌شد اما در حال حاضر به دنبال این هستیم که اگر بتوانیم نشریه‌ای را برای خود حزب در نظر بگیریم و در این خصوص کارهای مقدماتی را انجام داده و امیدواریم در آینده نزدیک این نشریه را منتشرکنیم.

منتجبی افزود: نشریه‌ای که پیگیر تأسیس آن هستیم، یک نشریه‌ی تازه خواهد بود و احتمالاً به صورت هفتگی منتشر خواهد شد و در حال حاضر به دنبال راه‌اندازی مجدد روزنامه‌های «کارگزاران» و «هم‌میهن» نیستیم.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • اطلاع‌رسانی نخستین قربانی سرکوب جنبش اعتراضی در ایران

  14 دی 1396
  تاره ترین اطلاعیه گزارش‌گران بدون مرز آزادی در روز‌های گذشته موجی از اعتراض سراسر کشور را فرا گرفته است. جمهوری اسلامی ایران با بازداشت ده‌ها شهروند خبرنگار، محدود کردن دسترسی به اینترنت و به ویژه شبکه‌های اجتماعی راه سانسور اطلاع‌رسانی و سرکوب شهروند خبرنگاران را در پیش گرفته است. از آغاز موج تازه اعتراض‌های مردمی که نزدیک به شصت شهر ایران را در بر گرفته است. بنا بر منابع مختلف ایرانی بیش از هزار نفر بازداشت شده اند. با وجود تعهد رییس جمهور حسن روحانی از این میان در کارزارهای انتخاباتی، مبنی بر رعایت حقوق شهروندان و آزادی بیشتر، دولت بازداشت جمعی و (...)
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)