9 مرداد 1394

ترابیان: بهانه صدا و سیما واهی است

9 مرداد 1394

عضو ستاد برگزاری مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا می‌گوید بهانه صدا و سیما برای پخش نشدن مسابقات جام باشگاه‌ها واهی است و جای تاسف دارد.

عباس ترابیان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پخش نشدن روز نخست مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا از تلویزیون، اظهار کرد: جای تاسف دارد که صدا و سیما به این رویداد مهم توجه ندارد. آنها بهانه واهی آوردند که فدارسیون فوتبال نامه‌ای برای پخش مسابقات به آنها نزده است. تعجب من این است که صدا و سیما خودش باید به عالم و آدم خبررسانی کند آن وقت نشسته‌ است که ما برای پخش یک تورنمنت به آنها نامه بزنیم.

عضو ستاد برگزاری مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا افزود: از کار صدا و سیما متعجبم. من نمی‌دانم فدراسیون نامه‌ای به صدا و سیما در اینباره نوشته یا نه ولی جا داشت که این مسابقات حساس پخش شود.

ترابیان درباره شروع مسابقات و ارزیابی تیم‌ها از شرایط میزبانی اصفهان خاطرنشان کرد: هرچند هنوز اطراف سالن نقش جهان آنطور که باید آماده نشده و گرد و خاک وجود دارد ولی همه اذعان دارند که نقش جهان سالن زیبا و بی نظیری است. با توجه به امکاناتی که داشتیم، سالن مُرده را زنده کردیم ولی از همین حالا باید به فکر بعد از جام باشگاه‌ها باشیم تا از این سالن به نحو احسن استفاده شود.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • اطلاع‌رسانی نخستین قربانی سرکوب جنبش اعتراضی در ایران

  14 دی 1396
  تاره ترین اطلاعیه گزارش‌گران بدون مرز آزادی در روز‌های گذشته موجی از اعتراض سراسر کشور را فرا گرفته است. جمهوری اسلامی ایران با بازداشت ده‌ها شهروند خبرنگار، محدود کردن دسترسی به اینترنت و به ویژه شبکه‌های اجتماعی راه سانسور اطلاع‌رسانی و سرکوب شهروند خبرنگاران را در پیش گرفته است. از آغاز موج تازه اعتراض‌های مردمی که نزدیک به شصت شهر ایران را در بر گرفته است. بنا بر منابع مختلف ایرانی بیش از هزار نفر بازداشت شده اند. با وجود تعهد رییس جمهور حسن روحانی از این میان در کارزارهای انتخاباتی، مبنی بر رعایت حقوق شهروندان و آزادی بیشتر، دولت بازداشت جمعی و (...)
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)