5 مرداد 1394

سایت های همسریابی سامان می یابد

5 مرداد 1394

دبیر شورای فرهنگی عمومی کشور اعلام کرد: سایت های همسریابی سامان پیدا می کند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید حسین شاهمرادی روز دوشنبه در نشستی که در موسسه تبیان در مورد سایت همسان گزینی این موسسه برگزار شد، در حالی این مطلب را بیان کرد که 25 خرداد ماه امسال سایت این موسسه به عنوان سایت ملی همسان گزاینی و جانشین تمام سایت های دیگر با حضور مسوولین وزارت ورزش و جوانان آغاز به کار کرد.

حجت الاسلام شاهمرادی در نشست تبیان گفت: سایت های همسریابی برخی با مجوز و برخی بدون مجوز مشغول فعالیت هستند.

وی در ادامه با اعلام اینکه شیوه نامه ای به منظور سامان یابی این سایت ها در حال تدوین است، گفت: تنها برخی از سایت های همسان گزینی فعالیت مناسبی دارند.

شاهمرادی افزود: از دید شورای فرهنگ عمومی کشور سایت همسان گزینی که متعلق به موسسه تبیان است مورد تایید است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در ادامه گفت: دستور اصلی جلسات شورای فرهنگ عمومی در سال جاری خانواده است و ازدواج یکی از آموزه های اصلی دین اسلام است که قطعا این شورا نیز به آن اهتمام ویژه ای دارد.

وی در ادامه درباره شیوه فعالیت سایت همسان گزینی گفت: این سایت با همان نگاه معرفی واسطه ها در امر ازدواج با تکنولوژی روز فعالیت می کند.

وی در ادامه گفت: این شیوه با واسطه گری در امر ازدواج با فرهنگ عمومی و دینی کشور مطابقت دارد.

شاهمرادی در ادامه با اعلام اینکه هم اکنون بسیاری از طلاق ها در سال های ابتدایی ازدواج رخ می دهد گفت: این امر نشان می دهد که زوجین انتخاب های درستی نداشته اند.

نامبرده در ادامه از حمایت شورای فرهنگ عمومی کشور از فعالیت های سایت همسان گزینی موسسه تبیان خبر داد و گفت: آماده حمایت های لازم در این باره هستیم.

سایت همسان گزینی تبییان 25 خرداد در سطح ملی آغاز به کار کرد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)