21 اردیبهشت 1394

روزنامه «ستاره صبح» مجددا منتشر می‌شود

21 اردیبهشت 1394

مدیر مسؤول روزنامه «ستاره صبح» از انتشار مجدد این روزنامه از یکشنبه هفته آینده خبر داد.

علی صالح‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: یکشنبه آینده نخستین شماره روزنامه ستاره صبح منتشر و در سراسر کشور توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه رویکرد روزنامه مذکور رویکردی خبری تحلیلی و تفصیلی است و به موضوعاتی از قبیل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی،‌ فرهنگی و تاریخی می‌پردازد، گفت: در تلاش هستیم با تولید اطلاعات بتوانیم گردش سالم اطلاعات را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه نشریه باید قدرت تحلیل و انتخاب مخاطب را بالا ببرد، گفت:‌ در ستاره صبح به دنبال این هستیم که این امر تحقق یابد و در واقع با روشنگری و پردازش و تحلیل و تفسیر موضوعات بتوانیم به مخاطبان کمک کنیم.

صالح‌آبادی همچنین اظهار کرد: معتقد هستیم که باید چارچوب‌های قانونی رعایت شود و در دنیای مدرن که مردم با رسانه‌ها زندگی می‌کنند و از رسانه تاثیر می‌پذیرند امیدواریم که بتوانیم تاثیر مثبت و سازنده‌ای روی مخاطب داشته باشیم.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)