8 اردیبهشت 1394

روزنامه الکترونیکی "صبح دانشگاه" منتشر می‌شود

8 اردیبهشت 1394

معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی گفت:روزنامه الکترونیکی "صبح دانشگاه" منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، سجاد ریحانی معاون سیاسی سازمان بسیج دانشجویی از راه‌اندازی روزنامه الکترونیکی صبح دانشگاه خبر داد.

مدیر مسئول روزنامه صبح دانشگاه اظهار کرد: از امروز(۷ اردیبهشت) روزنامه‌ای تحت عنوان"صبح دانشگاه" تولیدی مشترک معاونت بررسی تحلیل سازمان بسیج دانشجویی و دبیرخانه شورایی تبیین مواضع بسیج دانشجویی منتشر می شود.

در این روزنامه به موضوعات فرهنگی و اجتماعی و سیاسی جمعه و دانشگاه پرداخته خواهد شد و همچنین بخش هایی برای بازتاب نظرات دانشجویان در ارتباط با دانشگاه های خود و دیگر مسائل خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در این روزنامه الکترونیکی به انعکاس تحلیل ها و مقالات دانشجویان و همچنین مطالبی که این قشر باید از آن مطلع باشند پرداخته خواهد شد.

این روزنامه الکترونیکی به آدرس الکترونیکی دانشجویان ارسال می‌شود، همچنین توسط پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بسیج دانشجویی به آدرس BSO.IR و پایگاه تحلیل‌های دانشجویی tahlilpress.ir بازتاب خواهد یافت.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)