5 اردیبهشت 1394

تیترهای امروز روزنامه ها برای حسین قندی

5 اردیبهشت 1394

خبرنگاران ایران : اغلب روزنامه های ایران امروز برای درگذشت حسین قندی استاد روزنامه نگاری ایران در صفحه اول خود تیتر زدند.برخی به تیترهایی ساده همچون حسین قندی استاد روزنامه نگاری ایران درگذشت، اکتفاد کردند و برخی نیز تمام تلاش خود را به کار بستند تا برای رفتن روزنامه نگاری که به استاد تیتر ایران شهرت یافته بود، تیتری درخور و شایسته او بزنند.

حسین قندی، روزنامه نگار و مدرس روزنامه نگاری حدود ساعت ٤ بعدازظهر سوم اردیبهشت امسال درگذشت. اين استاد ارتباطات و روزنامه نگاري كه به آلزايمر مبتلا شده بود، از مدتي پيش بر اثر سكته مغزي به كما رفته بود.

ایران :در سوگ معلم روزنامه نگاری

همشهری:تلخ ترین تیتر قندی

جام جم : سکوت تیتر به احترام آقای تیتر

آرمان:خداحافظ آقای تیتر

جوان:قندی رفتنش را تیتر کرد

اطلاعات:حسین قندی به دیار باقی شتافت

آفرینش:حسین قندی استاد روزنامه نگاری درگذشت

خراسان:تیترها در سوگ قندی

مردم سالاری:خداحافظ آقای تیتراول

قانون :تیتر آخر را خودت بنویس

نسل فردا:حسین قندی استاد روزنامه‌نگاری درگذشت

راه مردم:روزنامه‌نگاری بدون حسین قندی

سیاست روز:آرامش ابدی برای آقای تیتر ایران

فرهیختگان:جاودانگی تیترهای ماندگار

شرق:حسین قندی استاد روزنامه‌نگاری درگذشت

قدس:وداع با سلطان تیترها

کار و کارگر:پیکر حسین قندی پیشکسوت روزنامه‌نگاری ایران تشییع می‌شود

دنیای اقتصاد:وداع با سلطان تیتر

جهان اقتصاد:مرگ، تلخ‌ترین تیتر حسین قندی

شهروند:حسین قندی استاد روزنامه‌نگاری درگذشت

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)