2 اردیبهشت 1394

مردی با شلیک هشت گلوله از کامپیوترش انتقام گرفت

2 اردیبهشت 1394

بی. بی .سی فارسی: پلیس می گوید که مردی در شهر کلورادو اسپرینگز آمریکا به علت عصبانیت از کامپیوترش آن را به بیرون خانه برد و هشت گلوله در آن خالی کرد و به همین دلیل با اقدام پلیس روبروست.

سخنگوی پلیس گفت:‌ "کامپیوتر او مشکل فنی داشت، به همین خاطر آن را به کوچه پشتی برد و آن را داغان کرد."

لوکاس هینچ پس از حادثه به دلیل شلیک گلوله در یک محدوده شهری موقتا تحت بازداشت قرار گرفت.

رسانه های محلی گزارش می دهند که لوکاس وقتی از شدت عصبانیت به کامپیوترش شلیک می کرد متوجه شکستن قانون نبود.

قاضی در مورد مجازات او تصمیم خواهد گرفت.

جف استراسنر سخنگوی پلیس به روزنامه کلورادو اسپرینگز گازت گفت:‌ "او از چندین ماه سر و کله زدن با کامپیوترش کلافه بود."

این روزنامه نوشت که آقای هینچ دوشنبه بعد از ظهر بعد از آنکه فشار مکرر دکمه های ctrl+alt+delete کمکی به خاموش روشن کردن کامپیوتر نکرد از کوره در رفت.

این روزنامه با لحنی طنزآمیز نوشت: "لوکاس هینچ از کامپیوترش چنان تقاصی پس گرفت که اکثر ما فقط خوابش را می بینیم. انتظار نمی رود کامپیوتر بهبود یابد."

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)