22 فروردین 1394

یک خبرگزاری ورزشی جدید آغاز به کار کرد

22 فروردین 1394

خبرگزاری ورزشی تماشاگر به صاحب امتیازی علیرضا دبیر و سردبیری میثم زمان آبادی هم زمان با میلاد حضرت فاطمه فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، در بخش معرفی این خبرگزاری آمده است: سرعت بالای تحول در عرصه اطلاع رسانی و ارتباطات، تلاش رسانه ها برای استفاده از روش های مدرن ارتباطی را ضروری ساخته است. به عبارت دیگر این روزها رسانه‌ها با مخاطبانی مواجه‌اند که برای رسیدن به اخبار و اطلاعات مورد نظر خود دیگر قالب‌های سنتی گذشته را نمی‌پسندند و از رسانه، نوآوری و خلاقیت را طلب می‌کنند.

با این مقدمه «خبرگزاری تماشاگر» پس از کسب مجوز رسمی فعالیت از هیات نظارت بر مطبوعات و خبرگزاری های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی «با شماره ۱۲۶۰۷-۹۲» از ابتدای سال ۱۳۹۴ فعالیت آزمایشی و سپس رسمی خود را آغاز کرد. فعالیتی که بناست در قالبی جدید، مخاطبان را به صورت مستقیم و از طریق صدا و تصویر در جریان اتفاقات و رویدادها قرار دهد؛ البته رسیدن به این نقطه مستلزم فراهم آوردن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متعددی بود که در یک سال و نیم گذشته با تلاش گروهی تعدادی از فعالان عرصه‌ی اطلاع رسانی و ارتباطات میسر شد.

با چنین نگاهی، آرزو داریم این رسانه جدید بتواند پاسخگوی مناسبی به نیازها و علاقمندی‌های مخاطبان بوده و آغاز مسیری باشد که انتهای آن تحقق هدف «مخاطب در متن رویداد» شود.

خبرگزاری تماشاگر هم اکنون در نشانی‌های زیر قابل دسترسی است.

www.tamashagar.com

www.tamashagar.tv

www.tamashagar.ir

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)