19 فروردین 1394

سرپرست جدید «ایسکانیوز» منصوب شد

19 فروردین 1394

طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، حسین منوری به عنوان سرپرست خبرگزاری ایسکانیوز منصوب شد.

به گزارش مهر، متن حکم حمید میرزاده برای مسئول جدید خبرگزاری وابسته به دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

جناب آقای حسین منوری

با سلام و احترام نظر به تعهد، توانمندی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان سرپرست خبرگزاری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) منصوب می‌شوید، امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت کاری، امانت داری و قانونمندی در انجام امور محوله مفق باشید.

حسین منوری عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مدیر کل رسانه و اطلاع رسانی دانشگاه است.

همچنین بر اساس این گزارش، میرزاده از زحمات علی قربانی سرپرست پیشین خبرگزاری ایسکانیوز تشکر و قدردانی کرد. در متن نامه رئیس دانشگاه آزاد برای قربانی آمده است:

جناب آقای علی قربانی با سلام و احترام‌ بدین وسیله از تلاشهای مجدانه جنابعالی در راه اندازی خبرگزاری باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران (ایسکانیوز) و تثبیت و ارتقا جایگاه آن قدردانی و تشکر می‌گردد. امید است که با توکل به خداوند متعال در سایر مراحل زندگی پیروز و موفق باشید.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)