10 فروردین 1394

انتشار ۱۹ عنوان کتاب با موضوع روابط عمومی و ارتباطات درسال ۹۳

10 فروردین 1394

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا) در سال ۱۳۹۳ در مجموع ۱۹ عنوان کتاب جدید در حوزه روابط عمومی و ارتباطات را منتشر و روانه بازار نشر و کتاب کرد.

به گزارش ایرنا، از بین این کتاب ها ۳ عنوان آن ترجمه و شانزده عنوان دیگر به صورت تالیفی به رشته تحریر درآمده اند.

فنون روابط عمومی نوشته مهدی باقریان توسط انتشارات موسسه کارگزار روابط عمومی، خبرنگاری برای روابط عمومی نویسنده امیر ترقی نژادناشر انتشارات سید علیزاده، روابط عمومی دولتی نویسندگان: مهدی باقریان، هادی کمرئی و محمد حمدان عدنان ناشر: موسسه کارگزار روابط عمومی، گذری بر مدیریت و روابط عمومی نویسندگان: حسن خسروی و ناصر رزاق منش ناشر: مشق شب، سالنامه تخصصی روابط عمومی ۹۴، تهیه و تنظیم: انتشارات کارگزار روابط عمومی وناشر آن موسسه کارگزار روابط عمومی، روابط  عمومی از زاویه ارتباطات نوشته یونس شکرخواه توسط انتشارات سیمای شرق و مدیریت گردهمایی نوشته مهدی باقریان توسط انتشارات موسسه کارگزار روابط عمومی منتشر شده است.

همچنین کتاب های متون انگلیسی برای دانشجویان ارتباطات، روزنامه نگاری و روابط عمومی نوشته نازنین ملکیان ناشر بادبادک، روابط عمومی اسلامی تالیف حسن بشیر ـ مهدی باقریان ناشر: موسسه کارگزار روابط عمومی، روابط عمومی اینترنتی نوشته عادل میرشاهی ناشر: موسسه کارگزار روابط عمومی، گرافیک خبری و اطلاع رسان نویسندگان یونس شکرخواه و مریم سلیمی ناشر: دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها و افکار عمومی تالیف وینسنت پرایس ترجمه علی میرسعید قاضی و حامدرضا اسماعیلی توسط موسسه کارگزار روابط عمومی چاپ و منتشر شد.

همچنین کتب درآمدی بر شناخت روابط عمومی اسلامی نوشته امیدعلی مسعودی ـ مریم باغانی، مسئولیت اجتماعی از زاویه روابط عمومی نویسنده حسن ربیعی، روابط عمومی دو تالیف: دیریدکی. برکنریج ترجمه مریم صالحی، خبرنگاری دو (راز بقاء و رشد یک راهنمای دیجیتال برای عصر اطلاعات) تالیف: مارک بریگز و ترجمه مریم صالحی، دانشنامه علوم ارتباطات تالیف حسن بشیر،ارتباطات تصویری نویسنده قربانعلی تنگ شیر،روابط عمومی و فنون جدید تبلیغات تالیف محمد صفاری توسط انتشارات موسسه کارگزار روابط عمومی چاپ و منتشر شد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)