19 اسفند 1393

۴۸ نشریه در نمایشگاه رسانه‌های کودک و نوجوان

19 اسفند 1393

در نمایشگاه رسانه‌های کودک و نوجوان ۴۸ نشریه درباره و برای کودک و نوجوان گردهم آمده‌اند.

به گزارش ایسنا، در اولین نمایشگاه مستقل رسانه‌های کودک و نوجوان که در مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، بسیاری از نشریات کودک و نوجوان حضور دارند.

از مجلات خردسال حاضر در نمایشگاه می‌توان به قلک، نبات کوچولو، سروش خردسالان، دوست خردسالان و سنجاقک اشاره کرد.

همچنین مجلات کودکی چون نیمکت شاگردان، پوپک، دوست کودکان، کودک حسینی، روزهای زندگی بچه‌ها، همشهری بچه‌ها، سه چرخه، تیزهوشان، نبات، بشری کودکان، سروش، کوشش کودکان، جدید، لدر، آفتابگردان در این نمایشگاه حضور یافته‌اند.

مجلات نوجوانی که در این نمایشگاه حضور دارند عبارتنداز: بشری نوجوان، دوچرخه، سلام بچه‌ها، دوست نوجوان، نارنگی، آینده سازان، خانه نوجوان و تین‌ایجر.

در نمایشگاه رسانه‌های کودک و نوجوان همچنین تعدادی از مجلات درباره کودکان همچون شهرزاد، کودک، کودک و نوجوان رسانه، نیمکت معلم‌ها، فانوس و قاصدک همراهی دارند.

پایگاه‌های خبری و نشریات دیجیتال حاضر در این نمایشگاه نیز خبرگزاری پانا، پایگاه خبری کودکیاری شهرزاد و نی‌نی سایت هستند.

همچنین بسیاری از نشریات شهرستانی همچون باران (قم)، ساحل نوجوان (بوشهر)، یکی یکدونه (کرج)، اتل متل (مشهد)، شهروند کوچولو (مشهد)، روچنه (بانه)، شوخ و شنگ (بانه)، پیشوک (لرستان)، شاپره (همدان)، دردونه (اصفهان)، کیش ولایت (کیش)، ‌ در یک غرفه متمرکز به ارایه آثار خود پرداخته‌اند.

نمایشگاه رسانه‌های کودک و نوجوان تا ۲۳ اسفند ماه هر روز ساعت ۹ تا ۱۹ در مجموعه شهدای انقلاب اسلامی واقع در چهارراه سرچشمه ادامه دارد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)