12 اسفند 1393

اسپیلبرگ، خاطرات عکاس جنگ را فیلم می کند

12 اسفند 1393

«استیون اسپیلبرگ» فیلمی به اقتباس از خاطرات «لینزی آداریو» عکاس زن جنگی برای کمپانی برادران «وارنر» می‌سازد.

به گزارش ایسنا، کتاب خاطرات «زندگی عشق و جنگ» نوشته «لینزی آداریو» عکاس جنگی منبع الهام ساخته جدید «استیون اسپیلبرگ» خواهد بود که «جنیفر لاورنس» برای ایفای نقش اصلی آن در نظر گرفته شده است.

«آداریو» یک عکاس جنگی است که در مناطق زیادی از افغانستان و کنگو تا سومالی حضور داشته است و به عنوان یکی از معدود زنان فعال در این حوزه در یک دوره زمانی نیز ربوده شده بود.

«جنیفر لاورنس» که برای ایفای نقش این عکاس جنگی انتخاب شده است، هم اکنون مشغول بازی در فیلم «جوی» به کارگردانی «دیوید اوراسل» است.

«اسپیلبرگ» ساخت درامی جنگی با نقش‌آفرینی «تام هنکس» با فیلمنامه‌ای از «جوئل» و «اتان کوئن»، از مطرح‌ترین فیلمنامه‌نویسان و البته کارگردانان جهان را در برنامه کاری دارد و فیلم «BFG» نیز با اقتباس از کتابی با همین نام نوشته «رولد دال» متعلق به ادبیات کودک توسط کمپانی «دریم ورکز» نیز دیگر پروژه‌ای است که او برای ساخت آن اعلام آمادگی کرده است.

«اسپیلبرگ»، کارگردان سرشناس سینمای جهان، در حالی ساخت این چند فیلم را پیش رو دارد که سال گذشته از ساخت فیلم «تک تیرانداز آمریکایی» کناره‌گیری کرد و آن را به «کلینت ایستوود» سپرد و از سال 2012 تاکنون که فیلم «لنیکلن» را مقابل دوربین برد، فیلمی نساخته است.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)