10 اسفند 1393

«دنیای خودرو» روزنامه می شود

10 اسفند 1393

یک روزنامه خودرویی با عنوان «دنیای‌ خودرو» با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی خشایار نظریان منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه بیستم بهمن ۱۳۹۳ مجوز انتشار روزنامه دنیای‌خودرو را صادر کرد.

دنیای‌خودرو در حال حاضر در قالب هفته‌نامه با مدیرمسئولی و صاحب امتیازی خشایار نظریان منتشر می‌شود و تعداد شمار‌گان این نشریه در ماه گذشته به چهارصدمین شماره رسید.

به نقل از مسوولان این نشریه، خشایار نظریان اجازه انتشار این روزنامه را حدود ۱۲ سال پیش از اداره کل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست کرده بود، اما در تاریخ چهاردهم مرداد ماه سال ۱۳۸۵ هیات نظارت فقط با ترتیب انتشار هفتگی دنیای‌خودرو موافقت کرد.

اکنون پس از گذشت هشت سال این نشریه خودرویی قرار است به صورت روزانه منتشر شود.

خشایار نظریان صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه دنیای‌خودرو با تایید این خبر گفت: ما این روزنامه را در آینده نزدیک با تیراژی انبوه در سراسر ایران منتشر خواهیم کرد و دست تمامی کسانی که در این راه ما را یاری می‌کنند خواهیم فشرد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)