18 بهمن 1393

هشدار سخنگوی وزارت ارشاد: با رسانه های دروغ پرداز، برخورد قانونی می کنیم

18 بهمن 1393

سخنگوی وزارت ارشاد هشدار داد که این وزارتخانه در صورت آنچه او ادامه روند دروغ پردازی‌های برخی نشریات و سایت‌های خبری، نامید، با آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

به گزارش مهر، حسین نوش‌آبادی معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سخنگوی این وزارتخانه در آیین گرامیداشت دهه فجر شهرستان ری اظهار داشت که در صورت ادامه روند دروغ پردازی‌های برخی نشریات و سایت‌های خبری که بعضاً فاقد مجوز فعالیت نیز هستند، وزارت ارشاد علیه آنها برخورد قانونی خواهد کرد.

حسین نوش‌آبادی گفت: استقلال مفهوم مبارکی است که امروز نظام جمهوری اسلامی آن را در حوزه‌های سیاسی و فرهنگی به خوبی احساس می‌کند و علت عمده بسیاری از دشمنی‌های نظام سلطه و کشورهای سلطه‌گر را علیه کشور ناشی از هراس آنان از پیشرفت‌های مادی و معنوی جمهوری اسلامی دانست.

سخنگوی وزارت ارشاد در بخش دیگری از سخنان خود که خبرگزاری مهر آن را منتشر کرده است، گفت: جایگاه رفیع مراجع عظام تقلید و نصایح و تذکرات و انتقادات آنان از حساب برخی جریانات سیاسی که با هوچی‌گری و انعکاس اخبار دروغ درصدد مخالفت و انتقام جویی از دولت و ناکارآمد نشان دادن مسئولان فرهنگی کشور هستند، جدا است.

وی اظهار داشت: مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از چهره‌ها و شخصیت‌های انقلابی، متدین و متعهد به نظام و ولایت فقیه هستند و اجازه ورود تفکر اباحه‌گری و اندیشه تساهل و تسامح به حوزه فرهنگ و هنر ایران اسلامی را نخواهند داد.

نوش آبادی تاکید کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کسانی که برخلاف مجوزهای صادره و محتوای آثار ارائه شده دارای مجوز، آثار دیگری ارائه می‌دهند که مطابقت با اثر تائید شده ندارد، هشدار می‌دهد و در صورت تخلف با آنان برخورد قانونی خواهد کرد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)