16 بهمن 1393

خداحافظی با گوگل تاک

16 بهمن 1393

این موضوع در قالب یک پیام به تمامی کاربران گوگل تاک فرستاده خواهد شد و به این ترتیب به‌صورت اجباری باید با این سیستم قدیمی و نوستالژیک خداحافظی کرده و به سوی نسل جدید آن یعنی هنگ آوتز مهاجرت کنید.

به گزارش جام‌جم، شاید اگر شما هم از روزهای قدیم اینترنت، شروع به کارکردن با این پدیده عصر مدرن کرده‌اید با نام‌های نوستالژیکی مانند گوگل تاک و یاهو مسنجر به‌خوبی آشنا باشید، یاهو مسنجر با کمترین تغییرات ظاهری به کارکرد خود ادامه می‌دهد ولی گوگل پس از مدتی برای ساخت سیستم جدیدی برای جایگزینی گوگل تاک اقدام کرد که این سیستم هنگ آوتز نام گرفت ولی بازهم به‌صورت همزمان استفاده از گوگل تاک ادامه داشت تا اینکه این شرکت اعلام کرد که به‌صورت رسمی روز ۱۶ فوریه برابر با ۲۷ بهمن ماه، روز پایان کار این برنامه خواهد بود.

این موضوع در قالب یک پیام به تمامی کاربران گوگل تاک فرستاده خواهد شد و به این ترتیب به‌صورت اجباری باید با این سیستم قدیمی و نوستالژیک خداحافظی کرده و به سوی نسل جدید آن یعنی هنگ آوتز مهاجرت کنید. البته هنگ آوتز از نظر امنیت و سرعت و علاوه بر آن چند پلتفرمه بودن، به مراتب از گوگل تاک برتر است و با مهاجرت به این سیستم خواهید توانست بر روی پلتفرم‌های همراه و دسکتاپ‌ها به‌صورت همزمان از این سیستم نیرومند استفاده کنید.

شایان ذکر است که استفاده از هنگ آوتز کاملا رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما در بر نخواهد داشت و تمامی امکاناتی که در گوگل تاک به آن‌ها دسترسی داشتید در هنگ آوتز نیز وجود دارند. به سادگی با یک جستجو در اینترنت می‌توانید این سیستم را بر روی کامپیوتر خانگی خود نصب کنید و برای تلفن‌های همراه هوشمند اندرویدی نیز این برنامه به‌صورت پیش‌فرض در امکانات این سیستم‌عامل وجود خواهد داشت (مجری اندروید، شرکت گوگل است).

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)