13 بهمن 1393

اعلام‌نظر بازپرس پرونده روزنامه «مردم امروز»: مدیر مسئول مجرم است

13 بهمن 1393

وکیل‌مدافع مدیرمسئول روزنامه «مردم امروز» از اعلام‌نظر بازپرس پرونده مبنی بر مجرم بودن متهم خبر داد.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در مراجعه‌ای که امروز به شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه داشتم، بازپرس پرونده اعلام کرد که نظرش مبنی بر مجرمیت مدیرمسئول روزنامه «مردم امروز» است و قرار است دادستان نظرش را در این رابطه اعلام کند.

وی تاکید کرد: در صورت موافقت دادستان قرار مجرمیت برای مدیرمسئول روزنامه «مردم امروز» صادر می‌شود که تاکنون دادستان نظرش را اعلام نکرده است و در صورت موافقت کیفرخواست صادر می‌شود.

به گزارش ایسنا، روزنامه مردم امروز با دستور شعبه دوم دادسرای فرهنگ و رسانه به دلیل انتشار مطلبی تحت عنوان «من هم شارلی هستم» توقیف شد.

وکیل مدافع مدیرمسئول روزنامه «مردم امروز» پیش از این به ایسنا گفته بود که اتهام مطرح شده مبنی بر توهین به مقدسات را قبول نداریم.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)