28 آذر 1393

کدام روزنامه ها هفته آینده منتشر می شوند

28 آذر 1393

اغلب روزنامه‌های کشور در روزهای هفته آتی منتشر می‌شوند.

به گزارش ایسنا،‌ اغلب روزنامه‌ها از جمله شرق، کیهان‌، آفتاب یزد،‌ سیاست روز، طی روزهای غیرتعطیل هفته آتی منتشر می‌شوند.

روزنامه شرق‌، طی هفته آینده به غیر از روزهای تعطیل منتشر می‌شود.

روزنامه اطلاعات طی روزهای شنبه تا سه شنبه، روز دوشنبه به چاپ می‌رسد. روزنامه کیهان هم شنبه چاپ می‌شود.

روزنامه ایران به احتمال زیاد روزهای شنبه و دوشنبه به چاپ می‌رسد.

روزنامه جام جم به غیر از ایام تعطیلات روزهای دیگر منتشر می‌شود. ابتکار روز شنبه روزنامه خود را منتشر می‌کند و احتمال دارد، روز دوشنبه هم چاپ داشته باشد.

روزنامه شهروند روز شنبه به روی پیشخوان می‌آید اما روز دوشنبه منتشر نخواهد شد.

براساس این گزارش، روزنامه آفتاب یزد نیز به غیر از ایام تعطیل همه روزهای هفته منتشر می‌شود.

روزنامه رسالت نیز از شنبه تا سه شنبه، دوشنبه به چاپ می‌رسد و روزنامه سیاست روز در روزهای شنبه و دوشنبه هفته آینده به روی پیشخوان می‌آید.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)