16 آذر 1393

قطعی اینترنت در کردستان به دلیل مشکل فنی

16 آذر 1393

سعدی امیری، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت استان کردستان با تایید قطعی و اختلال در اینترنت استان از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح دیروز گفت: قطعی اینترنت به دلیل مشکل فنی در یکی از روترهای استان بود که از ساعت 13.30 دقیقه ظهر امروز بر طرف شده است.

از ساعت 9 و 20 دقیقه صبح به دلیل مشکل فنی در یکی از روترهای شرکت ارتباطات زیرساخت استان کردستان ، اینترنت، دیتا و فیبر نوری کل استان دچار قطعی و اختلال وسیع شده است و هنوز نیز این مشکل رفع نشده است.

به گزارش ایرنا، بیشتر شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی، اینترنت خود را از شرکت ارتباطات زیرساخت استان کردستان دریافت می کنند که مشکل بوجود آمده در این بخش موجب شد که بیشتر استان از اینترنت بی بهره شود.

سعدی امیری، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت استان کردستان با تایید قطعی و اختلال در اینترنت استان از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح دیروز گفت: قطعی اینترنت به دلیل مشکل فنی در یکی از روترهای استان بود که از ساعت 13.30 دقیقه ظهر امروز بر طرف شده است.

مهدی فتحی یونسی، مسوول اداره زیرساخت شرکت مخابرات استان کردستان نیز در مورد دلیل قطعی اینترنت گفت: هنوز منشا قطعی اینترنت را پیدا نکرده ایم اما به احتمال زیاد مربوط به حوزه زیرساخت است.

شرکت ارتباطات زیرساخت یکی از شرکت های زیرمجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است که اینترنت را در سطح کشور توزیع می کند.

تعداد کمی از شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی دذر استان کردستان بخشی از اینترنت خود را مستقیما از شرکت ارتباطات زیرساخت تهران دریافت می کنند و در چنین مواقعی می توانند همچنان به خدمات خود به مشترکین ادامه دهند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)