6 آذر 1393

سرپرست خبرگزاری ایسنا منصوب شد

6 آذر 1393

رییس جهاد دانشگاهی در حکمی «علی متقیان» را به‌عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در حکم حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند، جنابعالی را به سمت «سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)» منصوب می‌نمایم.

امید است با توکل به عنایات خدای متعال و بهره‌گیری از تمام توان و همکاری در ارتقاء هرچه بیشتر و بهتر جایگاه رسانه فاخر «ایسنا» و خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت رهبری‌های مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تبعیت از منویات و رهنمودهای معظم‌له از جمله حمایت از دولت، قرین توفیق باشید.

بدون تردید، رسانه مهم و تأثیرگذاری چون ایسنا، تحت هدایت‌های هیأت مدیره و بهره‌گیری از همکاری و اخذ نظر از مشاوران و جلب مساعدت دست‌اندرکاران و با همت تلاشگران و عزیزان آن خبرگزاری ارزشی، قادر است در مسیر پیشرفت و بالندگی میهن اسلامی و شکوفایی هرچه بیشتر انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها به ویژه در حوزه‌های فرهنگی و علم و فناوری، پشتیبان بسیار مناسبی برای کشور باشد.

برای نیل به این اهداف عالیه، حرکت بر مدار برنامه به منظور روزآمد نمودن سازمان ایسنا و بکارگیری همه امکانات و استفاده از همه ظرفیت‌های مرتبط موجود در جهاد دانشگاهی و ایسنا مورد اهتمام و توجه جنابعالی قرار گیرد.»

«علی متقیان» دانش‌آموخته تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی جهاد دانشگاهی است که در دوران خدمت خود مسئولیت‌هایی از قبیل دبیری هیأت امنای جهاد دانشگاهی، مدیرکل حوزه ریاست جهاد دانشگاهی، مدرس دانشگاه علم و فرهنگ، مدیرکل دفتر ارتباطات و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرکل روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، مسئولیت دفتر گفتمان‌سازی و ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دبیری شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و مشاور رسانه‌ای رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و مدتی مدیرعاملی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و راه‌اندازی خبرگزاری سیناپرس را در کارنامه خود دارد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)