3 آذر 1393

سرویس جدید فیس‌بوک برای رقابت با لینکدین

3 آذر 1393

شرکت فیس‌بوک در حال کار کردن روی سرویسی است که با LinkedIn رقابت می‌کند و به تمامی 3/1 میلیارد عضو این شبکه اجتماعی امکان می‌دهد اطلاعات شخصی و سازمانی خود را مجزا کنند و در یک صفحه واحد، دو کاربری متفاوت را در اختیار بگیرند.

به گزارش کاوشگران روابط عمومی، روزنامه فایننشال تایمز در جدیدترین شماره خود به نقل از منابع آگاه داخلی گزارش داد که این شرکت هم‌اکنون یک پروژه محرمانه را با نام Facebook at Work جلو می‌برد که با راه‌اندازی آن کارمندان یک سازمان می‌توانند با یکدیگر گفت‌وگو کنند، ارتباطات تخصصی میان افراد برقرار می‌شود، همکاری‌های سازمانی صورت می‌گیرد و امکان ردوبدل کردن ایمن اسناد سازمانی فراهم می‌آید. زمانی که این سرویس راه‌اندازی شود شرکت فیس‌بوک به صورت مستقیم باGoogle Drive ، Office مایکروسافت و شبکه‌های اجتماعی تخصصی از جملهLinkedIn که ماهانه بیش از ۹۰ میلیون کاربر فعال دارد، وارد رقابت می‌شود. سایت Facebook at Work برای مدت‌های طولانی توسط کارمندان شرکت فیس‌بوک مورد استفاده قرار گرفته است. اما طی سال گذشته این سایت برای استفاده در دیگر سازمان‌‌ها نیز آماده شده است و هم‌اکنون فیس‌بوک مراحل آزمایش نهایی آن را پشت‌سر می‌گذارد .

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)