25 آبان 1393

"از نظر سپاه پاسداران، وظیفه خبرنگاران همراهی با ولایت فقیه است"

25 آبان 1393

رادیو فرانسه- ناصر اعتمادی

سردار رمضان شریف، سخنگو و معاون روابط عمومی سپاه پاسداران ایران، در همایش سازمان بسیج در شهر زاهدان گفت که مهمترین وظیفۀ خبرنگاران و رسانه‌های داخلی، به تصویر کشیدن احساس امنیت در کشور و خنثی کردن فعالیت رسانه‌های خارجی است که سردار شریف از آن با عنوان «عملیات روانی دشمنان علیه ایران اسلامی» یاد کرد.

سخنگوی سپاه پاسداران ایران، رسالت خبرنگاران را همراهی با نظام سیاسی و حکومتی مبتنی بر ولایت فقیه دانست تا به این ترتیب به ادعای وی «پیام آزادی‌خواهی» آیت الله خمینی، مؤسس جمهوری اسلامی ایران تثبیت شود.

معاون روابط عمومی سپاه پاسداران ایران، در جای دیگری از سخنانش افزود که دشمنان نظام اسلامی از طریق شبکه‌های ماهواره ای واینترنت، قصد دارند بنیان‌های خانواده و همچنین ایمان و اعتقاد جوانان ایران را ویران کنند.

در همایش امروز بسیج در شهر زاهدان، محمود دولت کردستانی، مدیر کل صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان نیز حضور داشت که در سخنانی جداگانه همانند سردار شریف گفت که دشمنان نظام اسلامی از طریق جنگ نرم یعنی از طریق شبکه‌های ماهواره ای و اینترنت، «باور و افکار اسلامی» مردم ایران را نشانه گرفته اند و برای رسیدن به مقصود خود فیلم‌هایی با مضمون ترویج فساد و مبانی ضددینی تولید می کنند تا نهایتاً بنیان‌های خانواده در ایران را سست سازند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)