20 آبان 1393

حسین انتظامی نماینده‌ی مدیران مسوول شد

20 آبان 1393

حسین انتظامی نمایندهٔ مدیران مسوول در هیات نظارت بر مطبوعات شد.

به گزارش شفقنا رسانه، این انتخابات این انتخابات امروز سه شنبه ۲۰ آبان سال ۱۳۹۳ ساعت ۱۳ تا ۱۶: ۳۰ در تالار وحدت تهران برگزار شد و حسین انتظامی با کسب ۳۰۵ رای از ۳۱۹ رای شرکت کننده برندهٔ این انتخابات شد.

در ابتدای این انتخابات اعلام شد محمد مهاجری (۲۴ آنلاین)، سیدنظام‌الدین موسوی (فارس)، مصطفی کواکبیان (مردم‌سالاری)، مجید قلی‌زاده زحمتکش‌ (تسنیم)، جواد انصاری (نخل)، امید حلالی‌زاده (فرهنگ جنوب)، مسعود منشوری (نوید صبح)، سید اصغر ملاسعیدی (هدف و اقتصاد)، سید فرید پیمان (عصر آزادی) از نامزدی در مرحلهٔ دوم پانزدهمین دورهٔ انتخابات تعیین نمایندهٔ مدیران مسوول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری در هیات نظارت بر مطبوعات انصراف دادند و در نتیجه انتخابات بین ۱۳ نفر باقی مانده از ۲۲ نامزد اعلام شده برگزارشد.

مرحله اول این انتخابات بعد از ظهر روز سه شنبه، ۶ آبان در تالار رودکی برگزار شد که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد مدیران مسوول حاضر در آن جلسه برگزاری انتخابات به جلسه آتی موکول شد. مطابق قانون، مرحلهٔ اول انتخابات باید با حضور اکثریت مطلق واجدان شرایط برگزار شود که در مرحلهٔ دوم رای اکثریت حاضران برای انتخاب نماینده کافی است.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)