18 آبان 1393

هواداران احمدی‌نژاد در نمایشگاه مطبوعات

18 آبان 1393

هواداران محمود احمدی‌نژاد در غرفه‌ای با عنوان «مجتمع رسانه‌ای هما» در نخستین نمایشگاه مطبوعات دولت یازدهم حضور دارند.

به گزارش ایسنا، مجتمع رسانه‌ای هما با نصب بنری که تصویر تمام قد محمود احمدی‌نژاد را به همراه جمله‌ای از او نمایش می‌دهد، در نخستین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌های دولت یازدهم حضور پیدا کرده است.

واژه «هما» متشکل از سرواژه‌های «هواداران محمود احمدی‌نژاد»، نامی است که گروهی از هواداران محمود احمدی‌نژاد و همکاران سابق او برای فعالیت‌های رسانه‌ای خود انتخاب کرده‌اند. این گروه در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی هم فعالیتی مستمر دارند.

«هواداران محمود احمدی‌نژاد» چندی پیش هم در روز ششم آبان‌ ماه، همزمان با سالروز تولد رئیس جمهور سابق، اقدام به انتشار یک روزنامه کردند؛ روزنامه‌ای که به صورت اینترنتی منتشر شد و امروز (18 آبان‌ماه) نیز نهمین شماره‌اش در فضای مجازی با نشانی homadaily.ir قابل مشاهده است.

در صفحه پایانی این روزنامه هشت صفحه‌ای، شناسنامه روزنامه درج شده و در آن ذکر شده است که مجتمع رسانه‌ای هما (هواداران محمود احمدی‌نژاد) صاحب امتیاز و حامد درودیان مدیرمسئول این روزنامه هستند. این در حالی است که تا این لحظه هیأت نظارت بر مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز داشتن چنین رسانه‌ای را تأیید نکرده‌اند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)