7 آبان 1393

روزنامه حامی احمدی ن‍ژاد مجوز ندارد

7 آبان 1393

یک منبع آگاه درهیات نظارت برمطبوعات گفت: روزنامه اینترنتی هما که از امروز کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده فاقد مجوز است .

به گزارش ایرنا، روزنامه اینترنتی هما وابسته به حامیان محمود احمدی ن‍ژاد است.

یک منبع آگاه از هیات نظارت بر مطبوعات در باره آیا این روزنامه مجوز رسمی دارد، گفت: هنوز این روزنامه اینترنتی برای فعالیت خود درخواست مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات نکرده است .

روز گذشته مدیرمسئول روزنامه اینترنی هما در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا گفته بود هرچند که این نشریه از محمود احمدی نژاد حمایت می کند و با کمک هواداران او اداره می شود اما سخنگوی او نیست.

حامد درودیان اظهار کرد: هما روزنامه اینترنتی و غیرچاپی بوده که در قالب روزنامه قابل مشاهده است و به شیوه روزنامه های کثیرالانتشار هرشب ساعت 24 مطالب خود را به روز می کند .

ذبح قانون کار پیش پای کارفرمایان تیتر اصلی شماره نخست روزنامه اینترنتی و هشت صفحه ای هما را در بر می گیرد، در کنار این تیتر عکسی بزرگ از مشایی که یک سوم نیم تای صفحه اول را دربرگرفته به چشم می خورد و در زیر این عکس ’نیمه پنهان گزاره دوستی با مردم اسرائیل ’ نوشته شده است.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)