3 آبان 1393

مسئول روابط عمومی سپاه: فیس‌بوک و توئیتر ابزار تولید وحشت شده‌اند

3 آبان 1393

دیگربان

رمضان شریف٬ مسئول روابط عمومی کل سپاه با انتقاد از عملکرد رسانه‌های جمهوری اسلامی٬ شبکه‌های اجتماعی «فیس‌بوک» و «توئیتر» را ابزار دشمنان نظام برای تولید «وحشت» معرفی کرده است.

خبرگزاری میزان به نقل از شریف نوشت که وی با انتقاد از عملکرد رسانه‌های جمهوری اسلامی در دو پرونده هسته‌ای و حقوق بشر گفته در ۱۲ سال گذشته رسانه‌های نظام در این دو پرونده ضعف‌های قابل توجهی داشته‌اند.

وی با موفق دانستن عملکرد رسانه‌های غربی درباره برنامه هسته‌ای نظام و وضعیت حقوق بشر در ایران افزوده رسانه‌های داخلی نتوانسته‌اند پیام «حقانیت» و «مظلومیت» را منعکس کنند.

این فرمانده سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به استفاده نظام «استکبار» ار شبکه‌های اجتماعی «فیس‌بوک» و «توئیتر» اشاره کرده و گفته این شبکه‌ها در خدمت تولید «وحشت» هستند.

وی درباره دو شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی و صدای آمریکا هم اظهار کرده که این دو شبکه «خبیث» تلاش می‌کنند چهره‌ای دیگر از بسیج در جامعه نشان دهند.

شریف انتساب اسید‌پاشی‌ها به بسیج را از جمله اقدامات «احمقانه دشمن» و این شبکه‌ها دانسته و افزوده امکان ندارد چنین اقدام «جنایتکارانه‌ای» از سوی نیرو‌های بسیج صورت گرفته باشد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)