23 مهر 1393

زمان انتخاب نماینده مطبوعات و خبرگزاری‌ها در هیئت نظارت اعلام شد

23 مهر 1393

پانزدهمین دوره انتخابات تعیین نماینده‌ی مدیران مسوول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، ششم آبان‌ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به گزارش بخش رسانه ایسنا، سیدعلاءالدین ظهوریان، دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات، با اعلام این خبر، گفت: در اجرای تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون مطبوعات از مدیران مسوول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دعوت می‌شود برای انتخاب نماینده خود در پانزدهمین دوره هیئت نظارت بر مطبوعات، در جلسه‌ای که ششم آبان‌ماه، در محل تالار وحدت برگزار می‌شود، شرکت کنند.

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات در پاسخ به این پرسش که آخرین مهلت برای ثبت نام و اعلام نامزدی مدیران مسوول چه زمانی است؟ اظهار کرد: براساس فراخوانی که در روزهای اخیر در سایت معاونت امور مطبوعاتی و نیز به‌صورت درج آگهی در روزنامه‌های کثیرالانتشار منتشر شده، آخرین مهلت ثبت نام و اعلام نامزدی مدیران مسوول پایان وقت اداری چهارشنبه 23 / 7 / 93 است.

ظهوریان از آن دسته از مدیران رسانه‌ها که آمادگی شرکت در این رقابت صنفی را دارند، درخواست کرد تا در تاریخ اعلام‌شده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات همچنین اظهار امیدواری کرد که با مشارکت فعال مدیران مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند باشیم.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)