14 مهر 1393

مقدمات انتخاب نمایندهٔ مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات کلید خورد

14 مهر 1393

دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات، برای انتخابات نمایندهٔ مدیران مسئول در پانزدهمین دورهٔ این هیات فراخوان داد.

به گزارش بخش رسانه ایسنا در متن این اطلاعیه که خطاب به مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری درباره انتخاب نماینده مدیران مسئول در پانزدهمین دوره هیات نظارت برمطبوعات، منتشر شده، آمده است:

«در اجرای تبصره ۴ ماده ۱۰ قانون مطبوعات، از مدیران مسئول محترم مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز دعوت می‌شود برای انتخاب نماینده خود در پانزدهمین دوره هیأت نظارت برمطبوعات و خبرگزاری‌ها، در جلسه‌ای که در ساعت ۱۴ روز سه شنبه، ششم آبان ماه ۹۳ در محل تالار وحدت واقع در خیابان حافظ، خیابان استاد شهریار برگزار می‌شود، شرکت کنند.

مدیران مسئولی که نامزد نمایندگی برای این دوره هیات نظارت هستند، تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، ۲۳ مهر ماه فرصت دارند تقاضای کتبی خود را به همراه خلاصه‌ای از سوابق مطبوعاتی و اجرایی (حداکثر در یک صفحه A۴) به انضمام یک قطعه عکس ۴×۳ جدید و تصویر کارت مدیرمسئولی، به دبیرخانه هیات نظارت برمطبوعات و خبرگزاری‌ها به نشانی: تهران خیابان قائم مقام فراهانی خیابان هشتم شماره ۱۵- دبیرخانه هیات نظارت برمطبوعات تحویل دهند»

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)