7 مهر 1393

بیشترین و کمترین یارانه به کدام خبرگزاری‌ها رسید

7 مهر 1393

فهرست حمایتی شش‌ماهه دوم سال ۱۳۹۲ پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبرگزاری‌های غیردولتی منتشر شده است. از میان این رسانه‌ها، خبرگزاری‌های کار ایران (ایلنا)، موج، آریا و خبرآنلاین بیشترین یارانه را دریافت کرده‌اند.

به گزارش بخش رسانه ایسنا، فهرست حمایتی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبرگزاری‌های غیردولتی (شش ماهه دوم سال ۱۳۹۲) منتشر شده است. خبرگزاری‌های کار ایران (ایلنا)، موج، آریا و خبرآنلاین هر کدام با دریافت ۵۰ میلیون تومان یارانه، بیشترین مبلغ را دریافت کرده‌اند.

فهرست حمایتی سایر پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبرگزاری‌های غیردولتی به این شرح اعلام شده است:

خبرگزاری‌ میراث فرهنگی، خبرگزاری قدس، خبرگزاری ورزش ایران، رجا نیوز‌، فرارو، الف، فردا، عصر ایران، جهان نیوز هر کدام ۳۰ میلیون تومان یارانه دریافت کرده‌اند.

سهم خبرگزاری سلامت و خبرگزاری کرد پرس ۱۵ میلیون تومان بوده و نکات پرس، هنر، جمهوریت، بهار نیوز، بولتن نیوز، تمام رخ، اخوت اسلامی، آگه نیوز، اکو فارس، ‌ افکار، صراط نیوز، ۵۹۸، روش نیوز، انتخاب، سلامت نیوز، اعتدال و همدان پرس ۱۰ میلیون تومان یارانه گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، جمع کل یارانه دریافتی شش‌ماهه دوم سال ۱۳۹۲ پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبرگزاری‌های غیردولتی مبلغ ۶۷۰ میلیون تومان است.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)