10 شهریور 1393

ثبت نام بیش از ۱۰۰ رسانه در نمایشگاه مطبوعات

10 شهریور 1393

با گذشت ۴ روز از آغاز ثبت نام برای حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، بالغ بر ۱۰۰ نشریه، خبرگزاری، پایگاه اطلاع‌رسانی و موسسه مطبوعاتی ثبت نام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در ۴ روز نخست ثبت نام اولیه برای حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، ۱۳ روزنامه، ۶ دوهفته نامه، ۱۱ هفته نامه، ۲۲ ماهنامه، ۴ فصلنامه، ۷ خبرگزاری، ۱۷ پایگاه خبری، ۱۰ موسسه مطبوعاتی و ۱۳ متقاضی از بخش «صنایع، خدمات و تجهیزات مرتبط با مطبوعات» ثبت نام اولیه خود را قطعی کرده‌اند.

تمامی رسانه‌های مکتوب و مجازی دارای مجوز و متقاضیان حضور در نمایشگاه مطبوعات تنها تا ۲۰ شهریور فرصت دارند در سامانه perssexpo.ir ثبت نام کنند. پس از بررسی‌های اولیه، ثبت نام قطعی از پانزدهم تا پایان مهرماه خواهد بود.

امسال و برای نخستین بار، کلیه مراحل پیش ثبت نام، ثبت نام قطعی، انتخاب محل غرفه، پرداخت وجه، دریافت اطلاعات غرفه داران برای صدور کارت، اعلام سیاست‌ها و ضوابط و اطلاع‌رسانی رویداد‌ها و برنامه‌های جنبی نمایشگاه، صرفا از طریق سایت نمایشگاه مطبوعات انجام می‌شود.

در مرحله ثبت نام قطعی، متقاضیان متراژ و محل غرفه را از طریق سایت نمایشگاه روی نقشه مشخص و به صورت برخط، هزینه واگذاری را پرداخت خواهند کرد.

در بیستمین نمایشگاه مطبوعات حداقل متراژ ۱۲ متر بوده و با همین ضریب افزایش می‌یابد و برای متراژهای مازاد بر ۲۴ متر برای رسانه‌های بخش خصوصی ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

امسال متقاضیان شرکت در نمایشگاه مطبوعات به چهار دسته اصلی تقسیم شده‌اند:

الف) مطبوعات (روزنامه، هفته نامه، دو هفته نامه، ماهنامه، دوماهنامه و فصلنامه)

ب) خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و اطلاع رسانی.

ج) مؤسسات مطبوعاتی، انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی، روابط عمومی دستگاه‌ها.

د) صنایع، خدمات و تجهیزات مرتبط مطبوعاتی (چاپ، کاغذ، توزیع، فناوری شبکه و اطلاعات، مؤسسات بازرگانی و دست اندرکار در زمینه آگهی‌های رسانه‌ای و...)

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)