3 شهریور 1393

تور یک روزه بازدید خبرنگاران از چاپخانه های استان تهران

3 شهریور 1393

مدیرکل دفتر چاپ و نشر از برگزاری تور یک روزه بازدید خبرنگاران فرهنگی از چاپخانه های استان تهران همزمان با روز ملی صنعت چاپ خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات ایرنا از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محمودرضا برازش افزود: این تور فرهنگی به منظور آشنایی هر چه بیشتر خبرنگاران حوزه فرهنگ با چاپخانه ها و دستگاه های چاپ انجام می شود.

رئیس برگزاری چهاردهمین جشنواره صنعت چاپ افزود: پیش بینی می شود که در این تور یک روزه بیش از ۳۰ نفر از خبرنگاران و اهالی رسانه حضور داشته باشند.

به گفته وی در این تور یکروزه خبرنگاران و اصحاب رسانه از چند چاپخانه دولتی و خصوصی بازدید خواهند کرد.

برازش در خاتمه با اشاره به این اینکه این بازدید روز سه شنبه ۱۱ شهریور ماه جاری انجام خواهد شد از خبرنگاران فرهنگی دعوت کرد تا روز شنبه آینده (۸ شهریور ماه) برای شرکت و اعلام آمادگی حضور در این تور، ثبت نام کنند.

براساس این گزارش همچنین علاقه مندان برای هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 38513065 تماس حاصل کنند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)