25 مرداد 1393

"مهدی نفر" خبرنگار ورزشی درگذشت

25 مرداد 1393

"مهدی نفر"، خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس و برنامه "ورزش و مردم" درگذشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، "مهدی نفر"، از خبرنگاران فعال حوزه فوتبال شب گذشته (پنجشنبه، 22 مردادماه) طی یک سانحه رانندگی درگذشت. خبرنگار سابق خبرگزاری فارس و برنامه ورزش و مردم به همراه محمد سیانکی از گزارشگران ورزشی در اتوبان "بابایی" دچار حادثه شد و درگذشت.

درپی درگذشت "مهدی نفر"، خبرنگار ایسنا در تماسی با علیرضا خلیفه - سردبیر سرویس ورزشی خبرگزاری فارس دلیل درگذشت او را جویا شد؛ اما به‌دلیل مساعد نبودن حال او، دیگر همکاران و دوستان "مهدی نفر" در این‌باره توضیح‌هایی دادند.

«مهدی نفر» خبرنگار رسانه‌های ورزشی و خبرگزاری فارس بود که حدود 10 سال در خبرگزاری فارس کار کرد. او گزارشگر برنامه‌ی "ورزش و مردم" و از کارمندان وزارت ورزش و جوانان بود که سال‌ها در عرصه‌ی رسانه و خبرنگاری ورزشی در مطبوعات، خبرگزاری‌ها و صداوسیما کار کرد.

زمان تشییع پیکر «مهدی نفر» هنوز به‌شکل قطعی مشخص نشده است.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)