18 مرداد 1393

انتظامی: بیمه خبرنگاران وظیفه دولت نیست

18 مرداد 1393

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیمه خبرنگاران وظیفه دولت نیست، بلکه وظیفه صاحبان رسانه‌هاست و باید نسبت به بیمه همکاران خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه مازندران، حسین انتظامی شامگاه ۱۷ مرداد ماه ۹۳در آیین گرامیداشت روز خبرنگار که در متل بانک ملی بابلسر برگزار شد، اظهار کرد: رسانه‌های محلی در حال از دست دادن کارکرد و جایگاه خود هستند که باید تغییری در این روند ایجاد کنند.

وی ادامه داد: رسانه‌های محلی می خواهند همانند رسانه ملی کار کنند، در حالی که جایگاه و کارکرد آنان بسیار بالاست.

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص بیمه خبرنگاران گفت: بیمه خبرنگاران وظیفه دولت نیست بلکه وظیفه صاحبان رسانه‌هاست و آنها باید نسبت به بیمه همکاران خود اقدام کنند.

انتظامی به بسته حمایتی سال ۹۳ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص نحوه توزیع یارانه اشاره و اظهار کرد: مدیران رسانه‌هایی که همکاران خود را بیمه کنند، مورد تشویق دولت قرار گرفته و ۱۰۰ درصد پرداختی‌ها را به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برمی‌گرداند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)