1 مرداد 1393

با امکان جدید فیس‌بوک دیگر هیچ مطلبی را از دست ندهید

1 مرداد 1393

دویچه وله

اگر شما هم وقت خواندن تمام مطالب و پست‌های افرادی که در لیست دوستانتان در فیس‌بوک هستند را ندارید، حتما از این قابلیت جدید فیس‌بوک خوشحال خواهید شد. از این پس هر آنچه را که دوست دارید، می توانید در فیس‌بوکتان ذخیره کنید.

اگر تعداد دوستانتان در فیس‌بوک زیاد است و علاقه‌مند به خواندن یا دیدن مطالب، عکس‌ها و فیلم‌هایشان هستید، بدون شک این قابلیت فیس‌بوک به کارتان خواهد آمد.

تاکنون کاربران بسیاری در فیس‌بوک به این مسئله انتقاد داشتند که به خاطر حجم بالای مطالب، عکس و یا فیلم‌های صفحه فیس‌بوکشان قادر به خواندن و یا دیدن همه آن‌ها نیستند. پس از مدتی هم فراموش می‌کردند که مایل به دیدن کدام مطلب بودند و یا حتی در کدام صفحه، باید مطلب مورد علاقه‌شان را جست‌وجو کنند.

حالا فیس‌بوک قابلیت جدیدی راه‌اندازی کرده است که به وسیله آن، می توانید هر آنچه که مایل هستید را ذخیره کنید و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید. البته تنها زمانی قادر به استفاده از مطالب ذخیر شده هستید که کماکان به اینترنت وصل باشید.

تفاوتی هم نمی‌کند که شما کاربر ویندوز هستید و یا این‌که از دستگاه‌های اندرویدی و ios استفاده می‌کنید، در هر صورت می‌توانید از این امکان فیس‌بوک استفاده کنید.

روند ذخیره کردن اطلاعات به این صورت است که مطالب خود را با استفاده از گزینه save ذخیره می‌کنید و سپس در هر زمانی که دوست دارید می توانید از بخش saved items در بخش more آن را مشاهده کنید.

البته این امکان به تازگی راه‌اندازی شده و از آنجا که هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، ممکن است در برخی از مناطق قابل دسترسی نباشد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)