7 تیر 1393

آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه

7 تیر 1393

ثبت نام بیمه‌ی تکمیلی اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور به‌صورت آن‌لاین از 10 تیرماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، برای اولین‌بار ثبت نام از متقاضیان بیمه‌ی تکمیلی این صندوق به‌صورت آن‌لاین و از طریق سایت اینترنتی سازمان، به نشانی http://honarcredit.ir/ انجام می‌شود.

صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه‌نگاران و هنرمندان اعلام کرده است: «در راستای نیل به اهداف نوین صندوق اعتباری هنر و نیز اهمیت و نگاه ویژه به مقوله بهداشت و سلامت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور در تنظیم قرارداد با شرکت بیمه سعی شده تا با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود، تعهدات درمانی در مقایسه با سنوات گذشته به نسبت قابل توجهی افزایش یابد.

لازم به یادآوری است اعضای صندوق با پرداخت بیش از نیمی از حق بیمه مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی درمان می‌شوند و مابقی هزینه برعهده صندوق خواهد بود.»

بر این اساس، فقط اعضای صندوق یا کسانی که از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه‌ی تأمین اجتماعی قرار دارند، مجاز به استفاده از خدمات بیمه‌ی درمان تکمیلی هستند با این وجود، متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند، در صورت طی مراحل عضویت قبل از ثبت نام می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

اعضای این صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق نسبت به ثبت نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام کنند.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)