21 خرداد 1393

دومین روزنامه الیاس حضرتی منتشر شد

21 خرداد 1393

دومین روزنامه‌ی الیاس حضرتی - صاحب امتیاز روزنامه‌ی اعتماد - از امروز روی دکه‌های روزنامه‌فروشی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، روزنامه «تعادل» در ۱۶ صفحه و با قیمت ۵۰۰ تومان از امروز به مخاطبان عرضه می‌شود.

این روزنامه رویکرد اقتصادی دارد و حضرتی، مدیرمسوول و محمدصادق جنان‌صفت، سردبیر آن هستند. همچنین محسن ایلچی، علیرضا کدیور و صادق الحسینی اعضای شورای سردبیری و سیاست‌گذاری «تعادل» را تشکیل می‌دهند.

پیش از این، مسوولان این روزنامه گفته بودند که «تعادل» در اردیبهشت‌ماه امسال منتشر می‌شود.

همچنین سایت خبراقتصادی با انتشار تصاویری از تحریریه این روزنامه نوشت: روزنامه اقتصادی “تعادل” به صاحب امتیازی موسسه رسانه نگاران خوب اندیش، و سردبیری محمد صادق جنان صفت، به بازار نشر آمد.

جمعی از روزنامه نگاران و اقتصاد خوانده های با سابقه روزنامه نگاری در این روزنامه اقتصادی مشغول به کار شده اند.

شورای سردبیری این روزنامه محسن ایلچی، علیرضا کدیور و صادق الحسینی معرفی شده اند.

این روزنامه در ۱۶ صفحه با عنوان صفحه اول، ایران، کلان، بانک و بیمه، بازرگانی، صنعت و معدن، انر‍ژی، جهان، بورس، بورس کالا، ارز و سکه، مسکن و عمران، خودرو، آی تی، گفت وگو، و صفحه آخر انتشار یافته است.

دبیران سرویس این روزنامه نیز حسین مختاریان سرویس کلان، محسن شمشیری سرویس بانک و بیمه، رامین نعمتی سرویس صنعت و معدن، مهدی خاکی فیروز سرویس انر‍ژی و بازرگانی، علی تجویزی سرویس گفت وگو، کتایون مصری سرویس اجتماعی و صفحه آخر می باشند.

خبراقتصادی به روزنامه اقتصادی تعادل خوش آمد می گوید و برای گردانندگان آن در فضایی که اقتصاد ایران نیازمند تعادل، تقویت نظارت رسانه ها و کارشناسان اقتصادی و مردم بر فعالیت های فضای کسب وکار و سیاست های اقتصادی است، آرزوی توفیق دارد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)