27 اردیبهشت 1393

مجری سابق بی‌بی‌سی به اتهام تعرض گناهکار شناخته شد

27 اردیبهشت 1393

رادیو زمانه

استوارت هال، مجری سابق بی بی سی، در یک مورد اتهام تعرض غیراخلاقی مجرم شناخته شد، اما دادگاه او را در مورد ۱۹ اتهام تعرض و تجاوز دیگر بی‌گناه دانست.

به گزارش گاردین، مجری سابق بی‌بی‌سی که پیشتر نیز به جرم کودک‌آزاری محکوم شده است، در دادگاه روز جمعه ۱۶ مه (۲۶ اردیبهشت) نسبت به اتهام ۱۵ تجاوز و چهار مورد تعرض غیراخلاقی دیگر در دهه ۱۹۷۰ بی‌گناه شناخته شده است.

استوارت هال ۸۴ ساله، در آغاز دادگاه‌های خویش در شهر پرستون، به تعرض به دختری ۱۳ ساله اعتراف کرد، اما همه دیگر اتهامات را بی‌اساس دانست.

وی پس از شنیدن حکم دادگاه مبنی بر گناه‌کاری در این مورد بدون هیچ واکنش خاصی فقط گفت: «متشکرم» و دوباره به سلول خود بازگشت تا به دوران محکومیت سی‌ماهه خویش به خاطر جرایم پیشین را سپری کند.

استوارت هال سال گذشته به خاطر تعرض غیراخلاقی نسبت به ۱۳ دختر نه تا ۱۷ ساله به ۳۰ ماه زندان محکوم شد. او جمعه هفته بعد محکومیت جدید زندان خویش به خاطر مورد اثبات‌شده در دادگاه اخیر را دریافت خواهد کرد.

  • Version imprimable de cet article Version imprimable
  • envoyer l'article par mail envoyer par mail
  • درباره ما

    16 خرداد 1390
    خبرنگاران ایران، وب‌سایت روزنامه‌نگاران ایران است که با نشر مقالات، گزارش‌ها و تحلیل‌های روزنامه‌نگاران، به سهم خود برای گردش آزاد اطلاعات و حق دانستن تلاش کند. بازتاب اخبار مربوط به رسانه‌های ایران، دفاع از آزادی بیان و روشنگری در باره‌ی سانسور و هرگونه محدودیت اعمال‌شده بر رسانه‌های چاپی و آنلاین از دیگر وظایف این سایت محسوب می‌شود. "خبرنگاران ایران" می‌کوشد تا با ترجمه منابع مورد نیاز روزنامه‌نگاران از دیگر زبان‌ها، و نیز گفت‌وگو با متخصصان روزنامه‌نگاری و دیگر همکاران و بازتاب دیدگاه‌های آنان، به توانمندسازی و ارتقای سطح حرفه‌ای حرفه خبرنگاری در (...)