20 اردیبهشت 1393

سایت روزنامه «قانون» هم فیلتر شد

20 اردیبهشت 1393

سه روز پس از توقیف روزنامه «قانون»، سایت این روزنامه با نام «قانون آن‌لاین» نیز فیلتر شد.

به‌گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا، علی‌رضا نیکویی، جانشین مدیرمسئول روزنامه‌ «قانون» با اعلام این خبر گفت سایت «قانون آن‌لاین» به‌طور مستقیم توسط دادستانی تهران فیلتر شده است.

سایت «قانون آن‌لاین» پیش از انتشار روزنامه‌ «قانون» فعالیت می‌کرد.

دادستانی تهران روز چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت‌ماه طی حکمی رسمی روزنامه‌ «قانون» را تا اطلاع ثانوی توقیف کرد.

مسعود کاظمی، دبیر تحریریه روزنامه «قانون» گفت از سوی دادستانی به روزنامه «اعلام جرم» شد، و صبح روز چهارشنبه، دادستانی در تماسی تلفنی با مسئولان روزنامه‌ گفتند که دلیل توقیف «قانون» انتشار خبر آزادی محمد رویانیان، رئیس سابق ستاد سوخت در این روزنامه است.

این در حالی است که خبر آزادی محمد رویانیان با وثیقه‌ ۱۰۰ میلیارد تومانی از سوی سایت «دانا» عصر روز سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ منتشر شد و روزنامه‌ «قانون» این خبر را به‌نقل از «دانا» منتشر کرده بود.

محمد رویانیان، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس و رئیس سابق ستاد سوخت، در ارتباط با پرونده ستاد سوخت بازداشت شد.

عباس جعفری دولت‌آبادی، دادستان عمومی انقلاب تهران، روز پنج‌شنبه ۱۸اردیبهشت‌ماه داعلام کرد که سایت «دانا» هم فیلتر شد.

 • Version imprimable de cet article Version imprimable
 • envoyer l'article par mail envoyer par mail
 • رزیتا لطفی رئیس بی‌بی‌سی فارسی شد

  22 دی 1394
  بی بی سی فارسی رزیتا لطفی، سردبیر خبر تلویزیون و رادیوی بی‌بی‌سی فارسی به عنوان رئیس جدید بخش فارسی بی‌بی‌سی انتخاب شده است و به زودی جای صادق صبا را می‌گیرد. خانم لطفی از سردبیرانی بود که در سال ۲۰۰۹ در راه اندازی شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی فارسی نقش داشت. او از روز بیست و پنجم ژانویه مسئولیت بخش فارسی را به عهده خواهد گرفت و جایگزین صادق صبا می‌شود که پس از بیش از بیست و پنج سال فعالیت در بی‌بی‌سی تصمیم گرفته از سمت خود کناره‌گیری کند و در پی چالش‌های دیگری برود. آقای صبا گفت: "ترک کردن سازمانی که از صمیم قلب به اهدافش اعتقاد دارم کار آسانی نیست، ولی وقت (...)
 • فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول، نوشته ای از مینو بدیعی

  22 دی 1394
  مینو بدیعی، روزنامه نگاری که سالها در روزنامه های مختلف قلم زده است، در یک پست فیس بوکی به ذکر ویژگی های فریدون صدیقی روزنامه نگار قدیمی پرداخته است. به گزارش خبرنگاران ایران، متن کامل این یادداشت فیس بوکی به شرح زیراست: فریدون صدیقی روزنامه نگاری برای تمامی فصول ساعت 5و 20 دقیقه بامداد است و حسی گنگ مرا از خواب پرانده تا از روزنامه نگار ، انسانی شریف ، مردی لایق و شرافتمند و صاحب روحی بزرگ و...همچون فریدون صدیقی بنویسم . این حرفها درمورد او اغراق نیست زیرا سالهای طولانی با او همکار بوده ام واز نزدیک دقایق روح او را لمس کرده ام . من حتی گاهی به این انسان (...)
 • هک شدن رمز آیفون در کمتر از ۱۷ ساعت

  9 دی 1394
  وب سایت الف :شرکت اپل همواره ادعا کرده است که آیفون یکی از قوی‌ترین و بهترین سیستم‌های ایمنی در جهان را دارد. ولی گزارش‌های جدی نشان می‌دهد که سیستم امنیتی این گوشی هوشمند هم به راحتی هک می‌شود. یک شهروند آمریکایی این هفته به دادگاه نیویورک شکایت کرد و در پرونده قضایی خود توضیح داد گوشی هوشمند‌ آیفون به راحتی هک می‌شود و اطلاعات او را به خطر می‌اندازد. او درخواست کرد که اپل می‌بایست هرچه سریع‌تر اقداماتی را در این زمینه انجام دهد. «دیوید بایوئر» پس از طرح این پرونده قضایی روشی را برای هک کردن آیفون بیان کرد که تا قبل از آن هیچ کس مطلع نبود. او گفت دستگاهی (...)